Objektsbeskrivning KJELL ENGMAN, skulptur, Kosta Boda 1991, unik, blå och klar glasmassa, blästrad dekor av riddare till häst och blyertspennor, signerad 1252189179 KOSTA BODA K. ENGMAN UNIQUE, höjd 34 cm; obetydliga repor undertill