(Kunst) Schilderij Prijsindicatie: € 40 - € 70 Startprijs: € 40,00 Niet verkocht Olieverf op board voorstelling van een aantal mensen op een paardenslee in de sneeuw. Onduidelijk gesigneerd Vissie?? Afm Oost Europese school ca 1940. Kunst