Langwerpige damspiegel in vergulde lijst, 18/19e eeuw, met bloem- en bladmotieven (beschadigd) [1] 306 x 55 cm. Herkomst: Uit het bezit van wijlen Peter Baron von Görschen en Judith Baronin von Görschen - née Ghyczy de Gicz, Assa et Abláczkürth. Zie highlights pagina