Auktionsarchiv: Los-Nr. 262

Léon Spilliaert (1881-1946)

Schätzpreis
12.000 € - 16.000 €
ca. 14.178 $ - 18.904 $
Zuschlagspreis:
Auktionsarchiv: Los-Nr. 262

Léon Spilliaert (1881-1946)

Schätzpreis
12.000 € - 16.000 €
ca. 14.178 $ - 18.904 $
Zuschlagspreis:

Description: Léon Spilliaert (1881-1946) Trees and Branches 1941 Pencil, gouache (black) East Indian ink pen on paper Signed and dated L.Spilliaert/1941 On back label: Palais des Beaux-Arts de Bruxelles / 10 Rue Royale Exposition: Spilliaert n ° 23 (Exposition 1944, Léon Spilliaert Peintures, 27 mei tot 11 juni 1944) Work is included in the catalog raisonné Leon Spilliaert in preparation by Dr. Anne ADRIAENS-PANNIER Bomen en takken 1941 Potlood, gouache (zwart) Oost-Indische inktpen op papier. Gesigneerd en gedateerd L.Spilliaert / 1941 Op achter etiket: Paleis voor Schone Kunsten van Brussel / Koningsstraat 10 Expositie: Spilliaert n ° 23 (Expositie 1944, Léon Spilliaert Peintures, 27 mei tot 11 juni 1944) Werk is opgenomen in de oeuvrecatalogus Leon Spilliaert in voorbereiding door Dr. Anne ADRIAENS-PANNIER Provenance: Collection Heer De Ryck, Sint-Joost-ten-Noode (1944) Dimensions: 49 x 36 cm

Auktionsarchiv: Los-Nr. 262
27.03.2021
Maison Jules veilinghuis
Dampoortstraat 63 - 71
9000 Gent
Belgien
info@maisonjules.be

Auktionsarchiv: Los-Nr. 262
27.03.2021
Maison Jules veilinghuis
Dampoortstraat 63 - 71
9000 Gent
Belgien
info@maisonjules.be