MARCH, Ausias.- "LES OBRES del valeros cavaller, y elegantissim poeta... Ara no uament ab molta diligencia reuistes y ordenades y de molts cats aumentades" Barcelona: Claudi Bornat, 1560. 8º, enc., pleno marroquín rojo, nervios en lomera caligrafiada, cantos, cortes y contracantos dorados. Enc. firmada "Brugalla, 1944". 4 h. + 207 fls. num. + 5 h. Palau 151298: "Buena y correcta edición".