Lot diverse Japanse objecten, w.o. vaas gesigneerd in de vorm van bamboo stam, 3 Nagasaki tabaksdozen met parelmoer inleg, cloissone vaasje en potje op 3 pootjes, rond lakdoosje, gestoken en gelakte schaal, gevlochten rietenmand en verzilverde Boeddha, (defecten)