Maastricht & Londen, The Halcyon Press, 1932, gedrukt in 206 genummerd exemplaren (175), 170,(1) p., typografie door A.A.M. Stols, met 10 houtgravures door J. Buckland Wright, oorspronkelijk verguld linnen met stofomslag (met defecten aan stofomslag en band). (2) (1) J. Greshoff. Aardsch en Hemelsch. Maastricht, A.A.M. Stols, 1926, eerste druk uitgegeven in 110 genummerde exemplaren (100), 43,(5) p., oorspronkelijk karton (schutbladen gebruind, papier over bovenscharnier gespleten); (3) Legenden van den Heiligen Franciscus. Vertaald en ingeleid door Catharina Ypes. Amsterdam, Bonae Litterae, 1945, eerste druk in 250 exemplaren, 31,(1) p., oorspronkelijk halfleer, bovensnede verguld (dit exemplaar Romeins genummerd XIX, normaal gesproken in omslag); (4) De doodendans. Drama met een woord vooraf over Dramatische vertooningen door P.H., van Moerkerken. Amsterdam, S.L. van Looy, 1905, (4),84 p., houtsnede op titelpagina, aan het eind en op voorplat, oorspronkelijk halfperkament (normaal gesproken in omslag); (5) Kleinigheden door Lodewijk van Deyssel. Maastricht, A.A..M. Stols, 1926, eerste druk in 200 exemplaren (185), 46,(3) p., oorspronkelijk omslag, met prospectus; (6) Strofen en andere verzen uit de nalatenschap van Andries de Hoghe. Uitgegeven en ingeleid door P.C. Boutens. Maastricht, De Halcyon Pers/ A.A.M. Stols, 1932, (12),60,(4) p., gedrukt in 202 genummerde exemplaren (185) (ongenummerd exemplaar, omslag iets vlekkig); (7) J. Slauerhoff. Het verboden rijk. Rotterdam, Nijgh en Van Ditmar, 1932, eerste druk, 190,(2) p., oorspronkelijk linnen naar ontwerp J. Cantré en nog 6 andere w.o een exemplaar uit de bibliotheek van J.W.L. Alberdinck Thijm (totaal 14).