Lot van 9 aardewerk mangaan tegels met religiueze voorstelling, 2 blauw/wit aardewerk tegels met religieuze voorstelling, 18e eeuw, en 5 aardewerk mangaan tegels, 19e eeuw. (1x haarlijn en diverse schilfers)