LUCAS PANCRAS hans krets, holländsk skola, omkring 1660 Bergslandskap med figurer Signerad. Olja på pannå, 38 x 48 cm. Circle of. Signed. Oil on panel. EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris