Mahoniehouten gefineerd miniatuur- ofwel leerlingmeubel, Louis XVI, circa 1800; cilinderbureau met achter de bolle klep interieur met laden en vakken waaronder drie laden met koperen trekkers, het geheel met intarsia van bieswerk en parqueterie (minimale fineerschade aan linkerzijde en lade) [1] h. 48 x br. 44 x d. 30 cm. Herkomst: Privéverzameling uit een Amsterdams grachtenpand