Mahoniehouten ronde bijzettafel, Empire, begin 19e eeuw, met grijs marmeren blad waaronder drie zwart laqué en verguld houten stijlen met gestoken adelaarskoppen en hoeven verbonden door een Y-vormige tussenregel. Op zwenkwielen [1] diam. 81, h. 78 cm