Mali, Dogon, staand figuur met abstract dubbel schijfvormig hoofd, armen tegen lichaam en handen voor de buik, op korte gebogen benen. Met donker patina. Herkomst Herman Haan voor 1961, gemerkt op onderzijde H5. Gepubliceerd op pagina 29 van 'Dogon', Museum voor land- en volkenkunde Rotterdam, 1961 en 57 in 'Tellem', Bert Schierbeek, Moussa Oumar Sy, Herman Haan Phoenix boeken, Zeist, 1965 en Frans van Riel [1] h. 22 cm.