Standaard uitgeverij, Antwerpen, 2000. nr. 379/500. Gesigneerd door Marc Sleen. Luxe oblong uitgave in linnen gebonden, in houten kistje met vergulde titel en 5 ingestoken Nero-pennen. In prachtige conditie.