Marie-Louise von Motesiczky (1906-1996) Stilleven. Litteratuur: Marie-Louise von Motesiczky (1906-1996), Wien Museum, 2006, afgebeeld p. 106-107, nr. 31. Hierbij bovenstaande catalogus en een boek betreffende de familie van de kunstenares. [3] doek, herkomst: direct verkregen van de kunstenaar door familie van de huidige eigenaar, gesign. r.o., 1928, 40 x 32 cm.