Marius Bauer (1867-1932) Beladen kamelen. Herk.: collectie Jan Michiel Pieter Glerum, Amsterdam, voor 1929, veiling Frederik Muller & Co. Amsterdam, 1929, lot 112. Te dateren ca. 1892. [1] aquarel, gesign. l.o., 54 x 75 cm.