Auktionsarchiv: Los-Nr. 1179

Matservis, Rosenthal, Tyskland
Med

Aufrufpreis
0 SEK
Zuschlagspreis:
600 SEK
ca. 68 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 1179

Med

Aufrufpreis
0 SEK
Zuschlagspreis:
600 SEK
ca. 68 $

Med blomdekor och pärlbård. Mattallrikar 12st, djupa tallrikar 12st, förrättstallrikar 12st, assietter 12st samt serveringsdelar 8st. Några delar med nagg, bruksslitage. (Mattallrikarnas diameter 26,5)

Auktionsarchiv: Los-Nr. 1179
22.08.2021
Dalarnas Auktionsbyrå AB
Häradsvägen 24
784 34 Borlänge
Schweden
info@dalarnasauktionsbyra.se
+46 (0)243 236790

Auktionsarchiv: Los-Nr. 1179
22.08.2021
Dalarnas Auktionsbyrå AB
Häradsvägen 24
784 34 Borlänge
Schweden
info@dalarnasauktionsbyra.se
+46 (0)243 236790