Max Walter Svanberg efter/after, tryck (delvis guldplätterad), fantasi motiv med figurer, signerad i trycket, bildmått: 64x54cm. Samt Renato Casaro, efter/after, tryck, Invitation, bladmått: 70x100cm, ramslitage.