Meissen, serie van vier porseleinen borden, ca. 1900, met vlechtmotief en-reliëf en geschilderd bloemdecor. Gemerkt onderglazuur zwaardje en ingedrukte nummering [4] diam. 21 cm. Herkomst: Duitse particuliere collectie