Meuble de style empire vers 1840 incluant une pendule squelette de style astronomique. Accidents et manques. Globe recollé. Ht meuble : 123 cm. Ht totale : 172 cm. Nederlandse Versie : Meubel in empire-stijl omstreeks 1840 inclusief een skeletpendule in astronomische stijl. Beschadigingen en gebreken. Gelijmde stolp.