Möbler 4 delar
Piedestal med skiva av marmor. Trappstol, omkring 1900-talets mitt. Skåp i bonad björk samt väggkar. Slitage, bl.a. med torrsprickor och fläckar. (Längsta längd 60)
Möbler 4 delar