Omega, herrur 1950-tal, D3cm, glas med repor, urtavla med kraftigt slitage, Tissot herrur 1960/70-tal D3,5cm, glas med liten spricka samt L.U.C. fickur med silverboett, urtavla med liten skada, samtliga tillsynes fungerande