Paar zwart verguld en polychroom houten torcheres, 20e eeuw, elk in vorm van moor met in de hand een toorts, met zeslichts geëlektrificeerde luster [2] h. 204 x 40 x 27 cm. Herkomst: Privéverzameling uit een Amsterdams grachtenpand