Parti 4 delar, 1800-tal
Väggkar, allmoge. Svarvad burk med lock, björkrot. Skrin, Karl Johan, m.m. Slitage, bl.a. med skador. (Längsta längd 34)
Parti 4 delar, 1800-tal