Parti 5 delar
Chokladkanna, Skultuna Bruk, mässing. Kaffekanna i koppar, med mustaschfäste. Ljusplåt, 1900-tal, m.m. Slitage, bulor. (Längsta längd 34)
Parti 5 delar