Slev och väggljusstake, Mathias Skamsar. Svepask med lock, Tre & Tradition, Norge. Vattenflaska, 1800-tal, med skuret monogram. Väggmjölkar, 1800-tal, skada, m.m. Slitage. (Höjd 14-57)