Auktionsarchiv: Los-Nr. 297

Parti bl.a. Göran Andersson Upsala-Ekeby

Månadsauktion
14.10.2017
Aufrufpreis
0 SEK
Zuschlagspreis:
500 SEK
ca. 61 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 297

Månadsauktion
14.10.2017
Aufrufpreis
0 SEK
Zuschlagspreis:
500 SEK
ca. 61 $

Parti bl.a. Göran Andersson Upsala-Ekeby skulptur katt H16cm, Holmegaard karaff och glasburk med juldekor, Pertti Santalahti för Humppila ett par ljusstakar, Rosenthal ett par ljusstakar Sanssouci m.m., katt med nagg på örat, några delar med ytslitage

Auktionsarchiv: Los-Nr. 297
14.10.2017
Björnssons Auktionskammare
Nöbbelövsvägen 100
226 60 Lund
Schweden
info@bjornssons-auktioner.se
+46 (0)4 6125540
+46 (0)4 6184820

Auktionsarchiv: Los-Nr. 297
14.10.2017
Björnssons Auktionskammare
Nöbbelövsvägen 100
226 60 Lund
Schweden
info@bjornssons-auktioner.se
+46 (0)4 6125540
+46 (0)4 6184820