Parti diverse
Emaljerad gryta, Kockums. Syetui, 1800-tal. Väggtavla Thomas Hellström, lagning. Serveringsbricka England. Uppläggningsfat Göteborg med nagg och missfärgningar. Slitage.
Parti diverse