Parti diverse
Kaffekanna i mässing, 1800-tal. Hålslagare, 1900-talets första hälft. Ljusstakar i järnsmide. Nötknäppare, m.m. Slitage, bulor, fläckar. (Högsta höjd 37)
Parti diverse