Parti glas och porslin
Skål, Erik Höglund för Boda. Skål, Rainbow, Rörstrand. Ljuslykta, "Atoll". Vas, majolika, Rörstrand, m.m. Enstaka naggar, vasen med lagning. (Högsta höjd 27)
Parti glas och porslin