Parti keramik
Putta, "Änglar finns dom?", Margareta Hennix. Servisdelar, "Pomona". Servisdelar, "Vinranka", m.m. Slitage, fläckar, bl.a. med krackelering. (Längsta längd 34)
Parti keramik