Parti keramik
Vas, Japan, Imari. Vas, Gunnar Nylund för Rörstrand samt tefat 9st och ett uppläggningsfat, "Blå Eld". Uppläggningsfatet med fotnagg. Repor. (Högsta höjd 26)
Parti keramik