Parti keramik
Vas, Rosenthal. Ampel, Gustafsberg. Vas, Gustavsberg, grönglaserad. Ytterfoder ett par, Gustavsberg. Ljusstakar, Nittsjö, m.m. Lagningar, skador. (Högsta höjd 30)
Parti keramik