PHILIP VON SCHANTZ 1928-1998 Stilleben med vaser Monogramsignerad och daterad P.V.S -88. Olja på duk, 60 x 81,5 cm. PROVENIENS Bukowski Auktioner, Moderna, våren 2013, katalognr 275