Porseleinen rolwagen met famille rose decor van diverse figuren in een landschap waarbij geknielde man die mogelijk wordt getatoueerd, gemerkt met zegelmerk Qianlong Nian Zhi (Qianlong period made) , China laat 19e / begin 20e eeuw h. 43 cm. (gerestaureerde hals)