Porslin 7 delar, Kina
Tallrikar 4st, Jiaqing. Skål, Qianlong, 1700-tal samt koppar med fat ett par. Tallrikar och koppar med naggar, skador och lagningar. (Största diameter 24)
Porslin 7 delar, Kina