Rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst Met verguld koperen bieswerk en onder een verguld koperen plaque waarop dansende vrouwfiguren [1] h. 72 en br. 50 cm. Herkomst: Uit de nalatenschap van een Amsterdamse collectioneur