'Heroes uit ons tijdperk’. Uit de collectie Otto Schaap. Herkomst Galerie Nouvelles Images, aangekocht 2009 collage op ansichtkaart, niet ingelijst, ongesigneerd?, 9 x 14 cm. [1]