Auktionsarchiv: Los-Nr. 1511

[Schepen/ militaria] Lot van meer dan 30 prenten,

Auction 03.12.2019
03.12.2019
Schätzpreis
70 € - 140 €
ca. 77 $ - 155 $
Zuschlagspreis:
80 €
ca. 88 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 1511

Auction 03.12.2019
03.12.2019
Schätzpreis
70 € - 140 €
ca. 77 $ - 155 $
Zuschlagspreis:
80 €
ca. 88 $

op enkele na 19de-eeuws, diverse formaten, enkele handgekleurd. Bevat o.a.: (1) "Zeeslag der Nederlanders tegen de Engelschen bij Doggersbank 5 augustus 1781". Gegraveerd gezicht door P. Velijn naar H. Vettewinkel, 18 x 27 cm. (defecten); (2) "Overwinning op het Slaak 12 september 1631". Handgekleurde en met gom gehoogde litho door en naar P.J. Schotel, 28 x 38 cm., gedrukt door R. de Vries Jr. voor uitgever F. Buffa te Amsterdam (gerep. scheur in benedenmarge); (3) "Zeeslag van Solebau". Getinte litho door en naar P.J. Schotel, 28,5 x 39,5 cm., uit dezelfde serie als (2) en met hetzelfde adres (marginale defecten). En met nog ca. 30 diverse andere. (totaal 30+)

Auktionsarchiv: Los-Nr. 1511
03.12.2019
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

Auktionsarchiv: Los-Nr. 1511
03.12.2019
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138