Spacer II, 2011 r.
olej, tektura, 30 x 50,8 cm, opisany ołówkiem na odwrocie: Ryszard Chojnowski / olej na tekturze, antyrama / 30,0 x 50,8 / tyt./ "SPACER II" / 2011 r.
Spacer II, 2011 r.