Twee porseleinen koppen en een dito schotel, China, Yongzheng 1725-1735. Polychroom decor van twee hanen, vlinder en flora op de kommen. De schotel met decor van kippen met kuikens (schotel chipjes/1x kom met haarlijnen), tot. 3x.