Väggspegel med lampett, rokoko stil, förgylld ram, H67cm, ljusarmar lösa, förgyllningsslitage samt väggpendyl, förgylld, H60cm, förgyllningsslitage, torrspricka, en dekoration med lagning, nyckel saknas