Auktionsarchiv: Los-Nr. 491

[Van Ostaijen] VAN OSTAIJEN, Paul 4 vol

Auction 27.04.2023
27.04.2023 - 29.04.2023
Schätzpreis
100 € - 120 €
ca. 110 $ - 132 $
Zuschlagspreis:
Auktionsarchiv: Los-Nr. 491

Auction 27.04.2023
27.04.2023 - 29.04.2023
Schätzpreis
100 € - 120 €
ca. 110 $ - 132 $
Zuschlagspreis:

[Van Ostaijen] VAN OSTAIJEN, Paul 4 vol. van en over van Ostaijen. 8vo. Bedrukte en/of geïll. omslag. In goede algemene staat. Van Ostaijen, P. - Vogelvrij. Grotesken. Antw., De Sikkel, [1928]. 2de druk. Oplage van ex. 1 van de op vergé. Prov. Ms. naam op titel. - Id. - Brieven uit Miavoye. Antw., De Sikkel; Amst., De Spieghel, (licht gevlekt). 1ste druk. - Paul van Ostayen. Bijdragen van Jozef Muls, [...] nagelaten gedichten en proza, "Self-defense" van Paul van Ostayen. Antw., Standaard, (omslag licht gebruikt). - Burssens, G. - Paul van Ostaijen zoals hij was en is. Wilrijk, Avontuur, (omslag licht gebruikt). Bijgevoegd: Grauls, A.W. - Herfstalbum. Antw., Foets, 8vo. Half linnen (los). Oplage van luxe-ex. met 2 etsen van J. Severin, gesign. door de artiest en de auteur (n. etsen ontbreken). (5 vol.)

Auktionsarchiv: Los-Nr. 491
27.04.2023 - 29.04.2023
ARENBERG AUCTIONS
Wolstraat 19/2
1000 Brüssel
Belgien
info@arenbergauctions.com
+32 (0)2 544 1055
+32 (0)2 544 1057

Auktionsarchiv: Los-Nr. 491
27.04.2023 - 29.04.2023
ARENBERG AUCTIONS
Wolstraat 19/2
1000 Brüssel
Belgien
info@arenbergauctions.com
+32 (0)2 544 1055
+32 (0)2 544 1057