Vaser 3st, konstglas
En Bertil Vallien, artist collection. En Vicke Lindstrand samt en Kjell Engman. Signerade. Vicke Lindstrand vasen med beläggning. Mindre repor. (Höjd 16-21)
Vaser 3st, konstglas