Auktionsarchiv: Los-Nr. 3050

Vergulde Napoleon III- stijl schoorsteen

Auction 07.12.2020
07.12.2020
Schätzpreis
800 € - 1.200 €
ca. 969 $ - 1.454 $
Zuschlagspreis:
Auktionsarchiv: Los-Nr. 3050

Auction 07.12.2020
07.12.2020
Schätzpreis
800 € - 1.200 €
ca. 969 $ - 1.454 $
Zuschlagspreis:

Vergulde Napoleon III- stijl schoorsteen klok bekroond met moeder en kind en aartsengel, wijzerplaat met emaille cartouches in Romeinse becijfering in zwartlak kast, etiket binnenzijde Mudess Marbrier Brevete, Frankrijk 20e eeuw, h. 60 cm. (geen slinger en rechter voorpootje los)

Auktionsarchiv: Los-Nr. 3050
07.12.2020
De Eland De Zon
Weesperstraat 110
1112 Diemen
Niederlande
info@deeland.nl
+31 (0)20 6230343
+31 (0)020 6243447

Auktionsarchiv: Los-Nr. 3050
07.12.2020
De Eland De Zon
Weesperstraat 110
1112 Diemen
Niederlande
info@deeland.nl
+31 (0)20 6230343
+31 (0)020 6243447