Vergulde Napoleon III- stijl schoorsteen klok bekroond met moeder en kind en aartsengel, wijzerplaat met emaille cartouches in Romeinse becijfering in zwartlak kast, etiket binnenzijde Mudess Marbrier Brevete, Frankrijk 20e eeuw, h. 60 cm. (geen slinger en rechter voorpootje los)