Vijf oude/antieke Hollandse aardewerken borden; 1x Delfts 18e eeuw (beschadigd), 2x Oud Delfts 20e eeuw (goed), 2x Makkums 20e eeuw (goed). Allen met bloemdecor ø15,5-ø17,5cm. Cond.: R