Vijf oude Hollandse wandtegels 17e-18e eeuw; 3x Mangaankleurige tegels (1x vogel op bloesemtak (goed), 1x Romeins figuur (stuk glazuur mist) en 1x ruiter te paard (restauraties)), 1x 17e eeuwse tegel van een doedelzakspeler (slecht gerestaureerd), 1x 17e-18e eeuwse tegel van Neptunus (beschadigingen en restauraties) 13x13cm. Cond.: R