W.P MacLeod (geb. 1812) zes diverse tekeningen; vier potloodtekeningen studies van hoofden, twee aquarellen, studie van veertjes en studie van Afrikaansche kraanvogel [6] h. 20,5 x b. 25,5 cm. en kleiner. (1 ingelijst)