WILHELM VON GEGERFELT 1844-1920 Canale Grande i Venedig Signerad och daterad W de Gegerfelt -87. Olja på duk, 31,5 x 41,5 cm. PROVENIENS: Inköpt genom Börjesson Konsthandel, Göteborg