Auktionsarchiv: Los-Nr. 11

Willem Gerritsen (1897-1989)

Schätzpreis
200 € - 400 €
ca. 226 $ - 453 $
Zuschlagspreis:
Auktionsarchiv: Los-Nr. 11

Willem Gerritsen (1897-1989)

Schätzpreis
200 € - 400 €
ca. 226 $ - 453 $
Zuschlagspreis:

Abstracte compositie. Gesigneerd en gedateerd '62 m.o. Vergelijkbaar werk in 'Gouaches van Wim Gerritsen', tentoonstelling van de Rotterdams... lees volledige titel Abstracte compositie. Gesigneerd en gedateerd '62 m.o. Vergelijkbaar werk in 'Gouaches van Wim Gerritsen', tentoonstelling van de Rotterdamse Kunststichting aan de Lijnbaan, 1964. Sluiten Afmeting: Gouache 44 x 60 cm.

Auktionsarchiv: Los-Nr. 11
26.01.2019
Vendu Rotterdam
Kipstraat 54
3011 RT Rotterdam
Niederlande
info@vendurotterdam.nl
+31 (10) 411 85 44

Auktionsarchiv: Los-Nr. 11
26.01.2019
Vendu Rotterdam
Kipstraat 54
3011 RT Rotterdam
Niederlande
info@vendurotterdam.nl
+31 (10) 411 85 44