Auktionsarchiv: Los-Nr. 5030

Willy Boers (1905-1978)

Kunst- en Antiekveiling
03.11.2021 - 17.11.2021
Schätzpreis
2.000 € - 4.000 €
ca. 2.317 $ - 4.634 $
Zuschlagspreis:
Auktionsarchiv: Los-Nr. 5030

Willy Boers (1905-1978)

Kunst- en Antiekveiling
03.11.2021 - 17.11.2021
Schätzpreis
2.000 € - 4.000 €
ca. 2.317 $ - 4.634 $
Zuschlagspreis:

'Lente verlangen'. Herkomst: collectie Onno Boers. Literatuur: Archief Willy Boers, RKD, E. van Dooren, 'Willy Boers 1905-1978', Naarden 1995, p. 305. Tentoonstelling: 1949 Haagsche Kunstkring, Den Haag, nr. 2 (Fl. 500,-) doek, gesigneerd m.o., 1949, verso titel en signatuur, 72 x 54 cm. Provenance: nalatenschap Onno Boers [1] Volgrecht is van toepassing op dit lot.

Auktionsarchiv: Los-Nr. 5030
03.11.2021 - 17.11.2021
De Zwaan
Keizersgracht 474
(bij de Leidsestraat)
1017 EG Amsterdam
Niederlande
info@dezwaan.nl
+31 (0)20 6220447
+31 (0)20 638 45 76

Auktionsarchiv: Los-Nr. 5030
03.11.2021 - 17.11.2021
De Zwaan
Keizersgracht 474
(bij de Leidsestraat)
1017 EG Amsterdam
Niederlande
info@dezwaan.nl
+31 (0)20 6220447
+31 (0)20 638 45 76