'Lente verlangen'. Herkomst: collectie Onno Boers. Literatuur: Archief Willy Boers, RKD, E. van Dooren, 'Willy Boers 1905-1978', Naarden 1995, p. 305. Tentoonstelling: 1949 Haagsche Kunstkring, Den Haag, nr. 2 (Fl. 500,-) doek, gesigneerd m.o., 1949, verso titel en signatuur, 72 x 54 cm. Provenance: nalatenschap Onno Boers [1] Volgrecht is van toepassing op dit lot.